16. 12. 2019

13.12.2019

BK Přelouč – BK Napos Vysoká nad Labem         49:63 (4:11,18:30,35:53)

Trnková 18 (4×3), Bubeníčková (1×3), Bezpalcová 12, Bořková 10, Sharplesová 5, Skřivánková 2, Králíková 0

15.12.2019

BK Napos Vysoká nad Labem – BK Přelouč         79:73 (13:23,39:37,58:53)

Sharplesová 23, Bubeníčková 14 (4×3), Kosová 13, Bořková (1×3) a Skřivánková po 10, Bezpalcová 9, Králíková 0

V pátek večer ženy zajížděly ke svému utkání do Přelouče. Zápas měly od začátku do konce pevně v rukou, když v zápase ani jednou neprohrávaly. Předvedly perfektní výkon hlavně na obrané polovině hřiště. Kaňkou na tomto utkání bylo zranění kapitánky Kateřiny Trnkové, která v průběhu třetí čtvrtiny odstoupila se zraněním svalu. Naštěstí tou dobou měly dostatečný náskok, který do konce zápasu udržely.

V nedělním domácím zápase bylo jasné, že se musejí obejít bez Káti Trnkové. Do zápasu ženy vstoupily velice špatně, když Přelouč měla velice dobré procento střelby a rozdíl ve skóre se vyšplhal až na 12 bodů. Naštěstí se holky nastartovaly, začaly proměňovat jasné pozice z pod koše a do konce poločasu dokázaly skóre otočit. Druhý poločas byl vyrovnaný a zápas se rozhodoval až v úplném závěru, kde si holky vítězství vybojovaly.