20. 12. 2018

15.12.2018   13. kolo

BK NAPOS Vysoká n.L. : Vlčice Žďár nad Sázavou 54:60   (18:13, 33:35, 44:50)

Ženy Naposu odehrály své 13. kolo když oplatily porážku z domácí palubovky ve 4. kole Vlčicím ve Žďáru nad Sázavou. Domácí hráčky začaly sebevědomě a odnesly si vedení v první čtvrtině 18:13. Výbornou hrou ve druhé části dokázaly naše ženy nejen vyrovnat, ale i jít do vedení. Poločasová výhra 33:35. Mírný náskok udržely i ve třetí čtvrtině (45:50) a co je nejdůležitější, udržely je až do konce. Výhra 54:60 z palubovky Vlčic je velmi cenná a může hrát velkou roli v konečném účtování.

Náš celek stráví vánoční a novoroční přestávku na 6. místě tabulky, ale má nejmenší počet odehraných utkání ve velmi nepřehledném uspořádání celé soutěže.

Sestava a body BK Napos Vysoká nad Labem: Michaela Kaňuková a Kateřina Trnková po 10, Dominika Paclíková 9 (3x za 3b), Tereza Stará 8 (2x za 3b), Marcela Kosová 7, Sarah Sharplesová 5, Štěpánka Bořková a Kristýna Rokošová po 4, Michaela Hidvéghy 2, Andrea Skřivánková 1, Pavlína Králíková 0. Trojky v utkání 2:5.