22. 3. 2018

Finále VČL žen předcházel společenský večer, 1. Vysocké šibřinky, pořádané naším basketbalovým klubem. A povedlo se, místní i přespolní ocenili dobrý program a skvělou kapelu Labyrint z Hradce Králové. V přestávkovém programu vystoupila se svojí footbag show dvojice Tomáš Tuček a Patrik Černý, ve druhé přestávce skupina Postrpoi se svojí světelnou show. A bylo se opravdu na co dívat. Na závěr představení skupiny Postrpoi se ve ztemnělé hale objevilo nejprve pohyblivé logo klubu a pak symboly všech družstev, včetně soutěží, kterých se účastní. Nechyběla bohatá tombola ve které si vítěz odnesl výčepní set firmy Lindr s.r.o. v hodnotě více než 12.000,-Kč. Druhá, losovaná cena obnášela dárkový poukaz na nákup nářadí v hodnotě 7.000,-Kč od firmy MK-Stav.CZ s.r.o., třetí losovaná cena zahradní nábytek od firmy Texim s.r.o. Celkem bylo připraveno 200 cen.

Zvláštní poděkování patří ing. Ivaně Jansové, člence kontrolní komise klubu, za přípravu a organizaci celé tomboly.

Ilustrační obrázek k vystoupení Tomáše Tučka a Patrika Černého (vpravo)

Z vystoupení skupiny Postrpoi se tajil dech, bohužel fotografie nedokáže zachytit správné detaily. Prostě, příště musíte přijít také. Kdo přišel, nelitoval.

A ještě fotografie, „ukradená“ na sociálních sítích…

Na závěr poděkování všem organizátorům a firmám, které se na 1. Vysockých šibřinkách podíleli, díky, bylo to krásné a už teď se všichni těší na příští ročník.

Posted in NOVINKY