23. 9. 2020

 

19.9.2020

 

ADFORS Basket Litomyšl –

BK NAPOS Vysoká nad Labem

 88:47 (19:5, 44:16, 60:30)

 

ADFORS Basket Litomyšl –

BK NAPOS Vysoká nad Labem

58:49 (15:10, 26:28, 40:40)

 

V sobotu jsme odehráli dva zápasy v Litomyšli, která patří k favoritům skupiny. První zápas se nám rozhodně nepovedl. Dělali jsme chyby při přechodu na útočnou polovinu, ztráceli míče. V útoku jsme špatně volili střelecké pozice. Výborně v prvním zápase zahráli mladší kluci, kteří mě na druhou stranu potěšili.

 

Druhý zápas bylo jiné kafe, byli jsme pozornější v obraně. Nepřizpůsobili se hře soupeře, kterému vyhovovalo hrát rychlý basket nahoru dolu. V útoku se nám začalo dařit dávat snadné koše z vymezeného území a kolem. Bohužel nás v koncovce zradila střelba za 3 body, kdy se nám nepodařilo dát několik střel připravených střel. Z druhého zápasu jsem měl dobrý pocit, i přes porážku. Hlavně proto, že kluci předvedli absolutně odlišný zápas od prvního.

 

Josef Říha

 

Posted in NOVINKY, U17