16. 10. 2020

1.Zápas

Kanonýři Josefov – BK Vysoká nad Labem
67:101 (18:22, 33:52, 50:81)

2.Zápas

Kanonýři Josefov – BK Vysoká nad Labem
70:63 (10:17, 34:30, 54:49)

V Jaroměři jsme v sobotu 10.10. odehráli dva zápasy proti Kanonýrům. První zápas jsme vyhráli. Když jsme v druhé čtvrtině rozhodli zápas. Kluci získali hodně míčů díky pozornosti a dravosti v obraně. Bohužel, jsme měli mnohem víc ztrát, které pramenili z nepřesných a špatně volených přihrávek. Někteří hráči umí zahrát lépe. V útoku na mě udělala dojem skvělá střelba Kuby Knejpa, který v obou zápasech trefil 4x za 3 body. Do zápasu se zapojili i oba naši nováčci. Šimon Aubus se do tempa svého prvního zápasu dostal velmi rychle a hned si připsal 10 bodů.

V druhém zápase jsme nedokázali odskočit soupeři na rozdíl více bodů. Rychlá hra, docházelo sil, což se projevilo v obraně, která absolutně selhávala pod náporem herního tempa. U některých hráčů, budeme i nadále pracovat na obraně hráče s míčem. Několikrát se nám totiž stalo, že nás soupeř překonal na prvním rychlém kroku. Dostávali jsme spoustu košů z rychlého protiútoku a nakonec jsme podlehli soupeři o 7 bodů.

Josef Říha

Fotky

Posted in NOVINKY, U15