6. 10. 2020

3.10.2020

BVK- Holice : BK NAPOS Vysoká n.L. 38:42 (12:16,20:26,28:40)
BVK- Holice : BK NAPOS Vysoká n.L. 27:29 (6:9,14:15,21:25)

Smíšený Východočeský přebor mladšího žactva U 14

V sobotu 3.10.2020 jsme zajížděli do Holic, kde nás čekal již tradičně velmi nepříjemný a kvalitní soupeř, který byl posílen několika hráči z BK Pardubice. V prvním zápase jsem byl nadmíru spokojený s výkonem všech 8 hráčů, kteří se na hřišti vystřídali. Jenom škoda začátku poslední čtvrtiny, kdy jsme dostali rychlých 8 bodů a tím jsme umožnili soupeři se dostat zpět do zápasu. Po oddechovém čase jsme hru uklidnili a dovedli zápas do vítězného konce.

Druhý zápas byl oboustranně velmi nervózní a vyhecovaný. Nám se opravdu extrémně nedařila střelba a neproměňovali jsme i jasné pozice z pod koše. Tomu také odpovídá výsledné velmi nízké skóre. Nakonec, si myslím, rozhodla naše bojovnost a větší vůle po vítězství.

I když je basketbal kolektivní hra a všichni naši borci makali naplno, tak bych rád vyzvedl Bivoje Pleskota, který svým výkonem jak v obraně, tak i v útoku všechny zúčastněné hráče převyšoval.

Martin Kolomý

Posted in NOVINKY, U14