14. 10. 2020

1.zápas

Vysoká n. Labem : Vysoké Mýto 62:17
Adamušková 13b., Macháčková S. 10b., Macháčková V. 10b., Kalmuk 8b., Capko 8b., Bartaušic 4b., Hartmanová 4b., Lužová 3b., Česák 2b.

2.zápas

Vysoká n. Labem : Vysoké Mýto 62:19
Hartmanová 12b., Macháčková V. 10b., Bartaušic 10b., Česák 10b., Adamušková 6b., Macháčková S. 4b., Horká 4b., Capko 2b., Lexmanová 2b., Lužová 2b.

V sobotu 10. 10. 2020 nás čekalo utkání proti Vysokému Mýtu, který přijel ve stejné sestavě z minulého roku, kde jsme na ně narazili s kategorií U12. V minulé sezoně jsme nad nimi vyhráli cca o 10-15b., tudíž je vidět NAŠE obrovské zlepšení.
Jelikož jsme věděli, že to jsou „poslední“ zápasy před zastavení soutěží kvůli Covidu. Měla jsem pocit, že si zápasy opravdu všichni užili a hráli s chutí. Jednalo se tedy o slabšího soupeře a chtěla jsem po týmu změny obran, a zkusit si více týmové hry, to se nám moc nedařilo.

Zdá se mi, že lépe hrajeme se silnějším soupeřem a proti slabšímu si všichni chtějí dát koš a nehrají týmově. Snad se nám podaří na tom na trénincích zapracovat a zlepšit to. (doufáme, že bude možnost).

Ale samozřejmě krásný výsledky a jsem ráda, že si mohli všichni dost zahrát.

Kateřina Hanzlíková

Fotky

Posted in NOVINKY, U12, U13