15. 3. 2016

Do Turnova jsme přijeli v 8 lidech bez nejlepších našich dlouhodobých střelců Eskestranda, Finka a oslabeni ještě o nejlepšího střelce z pátečního duelu – Honzi Hodače. Turnov naopak byl v plné síle o 12 lidech. Hrálo se velmi vyrovnané utkání. Na našem týmu byla znát už únava po pátečním duelu s Náchodem. Jednu chvilku už to vypadlo, že nám docházejí síli, ale ještě jsme se zmobilizovali k infarktové koncovce. 2 minuty do konce soupeř vedl o 6 bodů. My jsme ho však zamkli v jeho obrané půlce a dobývali jsme intenzivně jeho koš. Minutu a půl však bezvýsledně. Už už to vypadalo bídně, ale dokázali jsme jim znovu a znovu brát míč a odměna se dostavila. 3 sekundy do konce jsme dali koš, který nás posunul do dvou bodového vedení. Soupeř reagoval time outem, aby si připravil posladní střelu zápasu. Díky pozorné obraně jejich elitních hráčů museli míč vyhodit na slabšího střelce a ten minul! Mohli jsme slavit hodně vydřené vítězství a udrželi jsme při životě naději na první místo v tabulce a pořádání turnaje Final Four o postup do 2. ligy doma ve Vysoké!!

Sestava a body: Ruprecht 18, Paulíček 14, Holubec 10, Dušek 7, Faltýnek 7, Daněk 4, Jiříček 4, Kafka 4.

Posted in Muži A, NOVINKY