10. 10. 2015

Start utkání se nám více než vydařil. V 5. minutě utkání svítil na ukazeteli skóre stav 3:13. Lepší vstup jsme si ani nemohli přát. Chrudim se pak probudila a začala bojovat a 1. čtvrtina zkončila výsledkem 15:22. Vstup do druhé čtvrtiny se nám opět vydařil a odskočili jsme na rozdíl 13 bodů – 17:30. Ale opakoval se scénář první čtvrtiny, kdy jsme sice kontrolovali většinu času míč, ale Chrudim byla efektivnější. Výsledkem bylo poločasové skóre 31:36 ještě stále v náš prospěch. V druhé půli nám bohužel odešla střelba a my nebyli schopni na to reagovat. Chrudim postavila zónovou obranu a nechala nás, ať si zlomíme vaz sami. Nebyli jsme schopni dopravit míč do koše a naopak Chrudim dávala jednoduché koše ze hry a šla trpělivě za vítězstvím s nemalou pomocí rozhodčích, kteří tentokrát byli epizoda sama pro sebe, když za první poločas napískali pouze 4 fauly a nechávali velmi tvrdou hru na obou stranách a v druhém oprášili píšťalky a kde faul nebyl, tam ho vyrobili, díky čemuž Chrudim střílela 19 trestných hodů za poločas a my měli na svém kontě 20 faulů ( standartně zápasový, nikoli poločasový průměr a hra se přitom od prvního poločasu nikterak nelišila ). Ale aspoň víme do budoucna na čem pracovat a v dalším utkání se nenecháme zaskočit!

Sestava a body: Eskestrand 26, Fink 13, Jiříček 8, Faltýnek 7, Holubec 4, Paulíček 4, Hodač, Frátrik.

Posted in Muži A, NOVINKY