25. 11. 2015

Hořice nás přivítali ve svém ledovém království celkem vlažně a nic nenasvěčovalo tomu, že by se očekával tuhý boj. Nic méně naše družstvo bylo pro toto utkání oslabeno vinou zranění a nemocí a třetí nejútočnější tým VČL, kterým jsou právě domácí, jsme nechtěli rozhodně podcenit. Maximálně efektivně nám vyšel vstup do ukání, když v 5. minutě byl na ukazateli skóre výsledek 2:19 v náš prospěch, Hořice se pomalu začali probouzet. Drama nastalo v posledním období, kdy se nám vyfaulovali oba delší hráči a my museli hrát pouze v pěti, bez možnosti střídání a Hořice se přiblížili na pouhých 5 bodů, tedy na dostřel. V této fázi utkání se hráči semkli a velmi zkušeně si závěr pohlídali. Střelecky nás v koncovce držel Jan Hodač, jenž zaznamenal úctyhodných 10 bodů za poslední 3 minuty !!!

Sestava a body: Eskestrand 24, Hodač 18, Fink 14, Růžička 12, Dušek 8, Faltýnek 7, Paulíček 7.

Posted in Muži A, NOVINKY