6. 4. 2017

2.4.2017

BK Vysoká „B“-   BK 92    –   73:38  (22:11, 39:22, 51:27)

Sestava: Pour 38, Pražák 9, Zavřel 8, Plaček 6 , Štajer 6, Kolomý 2, Šafránek 2, Juhasz 2

Ve finálovém utkání jsme změřili síly s mladým týmem BK 92, který nás v této sezóně dokázal v obou vzájemných zápasech porazit. My jsme však byli ve vlastní hale odhodlaní urvat tento zápas pro sebe a slavit tak celkové vítězství. Nutno podotknout, že soupeř nám vzdoroval pouze první 3 minuty, kdy naposledy vedl 5:3. Následovala první trojka Pouristy, která odstartovala jeho galapředstavení a obrátila výsledek na naší stranu. Po první čtvrtině jsme měli už 10bodový  náskok, který jsme trpělivou hrou a důslednou obranou navyšovali. Naše taktika, ubránit a v útoku nahrát Pavlovi, dokonale vycházela, protože ten konto soupeře zatížil 38 body, což byl výsledek celého týmu BK 92! Výsledkem byla jednoznačná a naprosto zasloužená výhra našeho celku, který se tak opět po několika letech mohl radovat z celkového vítězství v Okresním přeboru Hradec Králové! WE ARE THE CHAMPIONS!

Posted in Muži B, NOVINKY