6. 12. 2016

29. 11. 2016

BK Vysoká „B“ – BK Rebels 62:56

Sestava: Pour 28, Uhlíř 11, Hrdý 6, Šrámek 5, Effenberk 4, Král 4, Zoubková 2, Chlebek 2, Severa, Juhasz

Dalším soupeřem naší rezervy byl neoblíbený soupeř, BK Rebels, kterého se nám už delší dobu nepodařilo porazit. Začátek zápasu byl z naší strany hrůzostrašný (0-11), proto nic nenasvědčovalo tomu, že bychom dnes mohli zvítězit. Chytli jsme se až v polovině 1. čtvrtiny třemi trojkami, přesto po celý 1. poločas měl na vrh soupeř. Rozhodla 3. čtvrtina, do které jsme vlétli jako uragán šňůrou 13-0 a skóre tak otočili! Do posledního dějství jsme šli s mírným náskokem, ale bylo vidět, že postupně získáváme definitivní převahu, což se potvrdilo. My tak dotáhli do vítězného konce další zápas! Po pěti kolech jsme s jednou porážkou na 1. místě tabulky!

Posted in Muži B, NOVINKY