14. 11. 2018

Již zítra nás čeká ve Vysoké velký basketbalový večer. V rámci Českého poháru k nám zavítají zvuční soupeři. Muži se utkají s prvoligovým Sokolem Vyšehrad a ženy s extraligovým Teamstore Brno!

Dovolte, abychom vám představili partnera obou utkání, kterým je Grandi Fratelli barbershop & coffee & cocktails.

Grandi Fratelli je spojením denního baru, kavárny a klasického pánského holičství. Interiérem i atmosférou volně navazuje na 30.léta dvacátého století v New Yorku, kdy se vlny nově příchozích italských přistěhovalců významně podepsaly na charakteru města.

Italská pohostinnost, přátelský přístup, kvalitní suroviny, vynikající káva a vysoká kvalita a profesionalita služeb jsou základními stavebními kameny konceptu Grandi Fratelli.

Představte si místo, kam si můžete jen tak zajít na ranní kávu a čerstvě vymačkaný džus, za pár minut si nechat nastylovat účes před důležitým jednáním, nebo si užít kompletní proceduru holení. Místo, kde můžete odhodit starosti po práci, nad sklenkou vychlazeného prosecca či jedním z našich originálních koktejlů. Místo, kde Vás bude personál znát jménem a kde se budete cítit skvěle!

Grandi Fratelli najdete na třídě Karla IV. 789/2 v Hradci Králové! Více o Grandi Fratelli se dozvíte na oficiálním facebookovém profilu https://www.facebook.com/grandifratelli.hk/about/

Během poločasových přestávek obou zápasů se můžete těšit na diváckou soutěž a exhibiční vystoupení ve footbagu. Soutěžit budeme o hodnotné ceny od našeho partnera Grandi Fratelli!

Nenechte si ujít středeční sportovní večer ve Vysoké! Začínáme v 17.30!

Posted in Muži A, NOVINKY, Ženy A