26. 12. 2018

1. Jak bys hodnotil polovinu této sezóny u mládežnických kategorií?

S průběhem první poloviny sezóny (2018/2019) jsem u všech kategorií velmi spokojený. Začátek sezóny jsme zahájili letní přípravou, která proběhla (stejně jako minulý rok), formou týdenního soustředění ve Vysoké nad Labem. Následovaly přípravné turnaje, kdy kategorie U13 odehrála turnaj v Týništi nad Orlicí, kategorie U12 a U11 odehrály ve Vysoké nad Labem premiérové ročníky MK-STAV CZ CUPU a NAPOS CUPU s mezinárodní účastí polských týmů.

S narůstajícím počtem dětí ve všech třech kategoriích (celkový počet všech „malých NAPOSÁKŮ“ je v současnosti cca 50 dětí), jsme od září začali trénovat v jednotlivých kategoriích minimálně třikrát týdně. Samotný průběhu jednotlivých mistrovských zápasů všech kategorií hodnotím (stejně jako minulý rok), jako velice bojovný a běhavý, s tím že se z basketbalu musíme ještě hodně, hodně, co učit. Ohlasy od trenérů soupeřů jsou takové, „že se proti Vysoké nad Labem velmi špatně hraje a že to dost často “bolí“.

Výborným tahem vedení BK Vysoká nad Labem bylo angažování nového „PANA TRENÉRA“ Romana Trnky ke kategorii U13.

2. Jaké jsou cíle na druhou polovinu sezóny a co dál v roce 2019?

Hlavním cílem na druhou polovinu sezóny je udržet v týmu všechny děti v jednotlivých kategoriích. S kolektivem trenérů BK Vysoká nad Labem chceme do mistrovských zápasů zapojit co největší počet dětí. Dále samozřejmě chceme kvalitně trénovat a neustále se zlepšovat. BK Vysoká na Labem chce od příští sezóny 2019/2020 rozšířit kategorie U11, U12 a U13 o kategorii U14.

Na závěr chci poděkovat všem dětem, a hlavně rodičům našich dětí, že svůj volný čas věnují sportu, přesněji řečeno BASKETBALU ve Vysoké nad Labem.

ptal se Pavel Rozsypal

 

 

Posted in NOVINKY, U11, U12