17. 9. 2018

Basketbalový turnaj U11

Vysoká nad Labem

V neděli 16. září se v naší hale ve Vysoké nad Labem uskutečnil premiérový ročník NAPOS CUPu  pro mladé basketbalisty v kategorii U11. Turnaje se zúčastnily celkem 4 celky, kromě domácích, tak mladé naděje Královských sokolů a Hradeckých lvic. Čtveřici doplnili mladí basketbalisté z polského MKS Basket Szczawno Zdrój, čímž se stal turnaj mezinárodním!

Od prvního utkání byl na všech hráčích a hráčkách vidět velký zápal a radost ze hry, což bylo hlavním cílem tohoto přípravného klání. Vše bylo podpořeno zaplněnou halou, ve které rodiče podporovali své ratolesti. Celkové prvenství si zaslouženě odvezly Hradecké lvice, druhou příčku vybojovali chlapci z Polska, třetí pak Královští sokoli. Na náš tým sice zbyly pomyslné  bramborové medaile, ale to nevadí, protože se za své předvedené výkony nemusí vůbec stydět. Nejlepší hráčkou turnaje byla zvolena Petra Hánělová z vítězného týmu Hradeckých lvic.

První ročník Napos Cupu se vydařil, proto se již můžeme těšit na taktéž premiérový MK-STAV CZ CUP pro kategorii U12, který se uskuteční v neděli 23. září v naší hale ve Vysoké nad Labem. Přijďte podpořit náš tým!

Výsledky:

BK Napos – Hradecké lvice  4:42

Královští sokoli – MKS Basket 23:30

BK Napos – Královští sokoli  19:46

Hradecké lvice – MKS Basket 27:15

Hradecké lvice – Královští sokoli 36:21

BK Napos – MKS Basket  10:34

 

Nejlepší hráč turnaje: Petra Hánělová (Hradecké lvice)

 

Konečné pořadí:

  1. Hradecké lvice
  2. MKS Basket Szczawno Zdrój
  3. Královští sokoli
  4. BK Napos Vysoká nad Labem

Posted in NOVINKY, U11, U12