24. 1. 2019

22.1.2019  13. kolo

BK NAPOS Vysoká n.L. : Sokol Slezské Předměstí   58 : 48    (18:15, 28:27, 38:38)

Sestava a body BK Napos: Zavřel 24, Král 11, Šrámek 8, Trnka 3, Pokorný 2, Plaček 2, Juhasz, Kameník.

Podle nadpisu by se dal charakterizovat týden kapitána týmu Jardy Plačka. Minulý týden mu na tréninku M.Štajer nechtěně vyrazil oba přední zuby. Na zápase ze Slezským, kapitán stále bez zubů, ale s velkým zápalem pro hru i diskuse s rozhodčími, vše vyústilo v diskvalifikující chybu za hrubé urážky rozhodčího. Nebyl v tom ale sám, nevhodný komentář směrem k rozhodčímu si neodpustil ani Jakub Král, který dostal “jen“ technickou chybu. Nicméně náš tým opět doputoval k vítězství, které se zrodilo až v závěru, kdy vzal do rukou otěže M.Zavřel a vsítil 14 bodů za čtvrtinu. V příštím období budeme muset s družstvem zapracovat na psychické odolnosti!…(.

Posted in Muži B, NOVINKY