6. 2. 2018

Sokol Slezské Předměstí : BK NAPOS Vysoká n.L. “B“

2.2.2018

52 : 85   (27:4, 53:18, 71:26)

Sestava, body: Pour 25, Chroustal 10, Severa 9, Mizerová 6, Juhász 2.

 Opět jako do mariáše se sešli hráči béčka v tělocvičně na Slezském Předměstí. Začali jsme naprosto odevzdaně a na konci čtvrtiny to bylo na ručník, skóre 27:4!! Soupeř si nás vodil jak chtěl a my jsme mu  bez možnosti střídání nestačili, navíc se nám vůbec nedařila střelba. Obrat k lepšímu nastal až v druhé půlce, kdy jsme začali lépe bránit a spolupracovat v útoku. Bohužel jsme jen korigovali výsledek na přijatelný. Jestliže se nezlepší docházka na páteční utkání, budeme vždy jen „rádi“ za přijatelný výsledek. Zajímavé, že soupeř se vždy sejde alespoň v sedmi lidech a nevadí mu jestli je zrovna hokej se Spartou. Připomínám všem v týmu, že sport je řehole a musí si také něco odpustit nebo lépe plánovat svůj čas…

Posted in Muži B, NOVINKY