7. 10. 2020

TOROS Pardubice: BK NAPOS Vysoká n.L. “B“ 51 : 53

5.10.2020

První letošní utkání si odbyla naše rezerva muži “B“. Příjemnou zprávou v úvodu sezóny byl návrat dlouholetého hráče Petra Čížka do týmu, ačkoli po dobu čtyř let s námi netrénoval, evidentně se udržoval v dobré kondici. V Pardubicích byl spolu s Kubou Králem rozdílovým hráčem, jak v útoku, tak i v obraně a oba borci největší mírou přispěli k celkovému vítězství. Držíme Petrovi palce, ať mu takto skvostná forma vydrží po celou dobu soutěže.

Je to důležité vítězství, které ukázalo, že se tým dokáže semknout a v rozhodující chvílích, šlapat na plné obrátky. V tomto zápase rozhodla větší touha po vítězství a myslím, že tam bylo i to srdíčko! (:

Sestava a body:

Čížek 10, Král 10, Štajer 8, Severa 7, Šrámek 6, Plaček 5, Zavřel 5, Vinš 2, Mlčoch, Vacek.

 

Posted in Muži B, NOVINKY