11. 1. 2018

9.1.2018

BK 92 : BK NAPOS Vysoká n.L. “B“

68 : 69  (10:17, 34:27, 49:50)

Sestava a body: Pour 34, Severa 11, Uhlíř 9, Plaček 5, Kolomý 4, Král 4, Mizerová 2, Juhász, Šrámek.

Začátek nebyl úplně šťastný, protože jsme se všichni omylem sešli ve špatné hale a to na ZŠ M. Horákové, namísto SNP. Následoval přesun přes celý Hradec na Slezské Předměstí, začalo se o 20 minut později ale komplikace s přesunem na nás nebyla vůbec znát. První čtvrtku jsme zakončili pěkným rozdílem sedmi bodů a nic nenasvědčovalo, že by to nemělo vydržet. Bohužel nevydrželo, v poločase bylo všechno jinak a domácí otočili na plus sedm. Stalo se to díky naší zbytečné rozhádanosti a nervozitě, když se přestala dařit střelba. Nakonec všechno vyústilo předčasným odchodem Petra Šrámka ze hřiště i lavičky, protože neunesl invektivy některých spoluhráčů. V třetí části hry zvedli útočný prapor Severa s Pourem, oba dohromady zaznamenali 23 bodů a do poslední čtvrtky jsme šli plus jeden. Drama se odehrálo v poslední části, kdy se bojovalo doslova o každý míč pod oběma koši a hodně to jiskřilo,  nakonec ale rozhodla naše lepší střelba i bojovnost, soupeř pět vteřin před koncem utkání ještě korigoval skóre trojkou na jediný bod. Myslím, že do nového roku jsme vykročili tím správným směrem..(:

Posted in Muži B, NOVINKY