5. 11. 2018

3. 11. 2018 2. liga muži, skupina „B“ 6. kolo

BK Napos Vysoká nad Labem : Sokol Kutná Hora  92 : 64     (19:20, 40:41, 64:55)

Zatímco v minulé sezóně se Sokol Kutná Hora pohyboval spíš na konci tabulky, letos zaznamenal v úvodu soutěže lepší výsledky a před utkáním s BK Napos Vysoká nad Labem mu patřil poklidný střed. První poločas přinesl vyrovnaný souboj s těsným vítězstvím hostujícího celku v obou úvodních čtvrtinách (19:20, 40:41). Rozhodující fází utkání byla třetí čtvrtina, ze které si naši borci odnesli 9ti bodový náskok do závěrečného dějství. Postupně se „zastřílel“ Vojtěch Synáček a pokračoval i ve 4. kvartě. Výsledkem bylo 23 bodů na jeho kontě, podpořeného dvěma trojkami. Pozadu nezůstal ani Tomáš Kiršbaum, nasázel Kutné Hoře 18 bodů a spolu s 10ti doskoky si připsal další double-double. Zasloužené vítězství a další 2 body do tabulky za zlepšený výkon ve druhé polovině utkání.

Sestava a body BK Napos Vysoká nad Labem: Vojtěch Synáček 23, (2x za 3b), Tomáš Kiršbaum 18 (2x za 3b), 10 doskoků -DD, Zdeněk Hanzlík 11 (2x za 3b), Martin Sejpka 10 (1x za 3b), Roman Vejražka 9 (2x za 3b), Vojtěch Mráz 9 (1x za 3b), Pavel Harčár 7 (1x za 3b), Michal Krista 5. Trojky v utkání 11:3, BK Napos 46 doskoků celkem.