23. 8. 2021

 

BA Nymburk U19 vs. BK NAPOS Vysoká nad Labem 49:85 (16:26, 27:42, 41:63)

 

Muži Vysoké nad Labem se v druhém přípravném utkání představili na půdě juniorky neochvějného českého mistra z Nymburku. Po úvodním oťukávání se vysočtí borci ujali vedení, které již nepustili. Přátelský náboj střetnutí umožnil širokou rotaci hráčů na obou stranách a vyzkoušení netradičních sestav a herních stylů. Náskok Vysoké postupně narůstal až na 36 bodů a pohodlně jsme si tak dokráčeli pro první z jistě mnoha letošních vítězství proti soupeři z juniorské extraligy. Velmi odpovědný a na obou polovinách hřiště vyrovnaný výkon předvedl Zdenda Hanzlík, který si určitě za něho zaslouží pomyslnou cenu za nejlepšího muže utkání, sic střelecky se dařilo vícero našim hráčům.

Sestava a body:
Kiršbaum 16, Hanzlík 15, Harčár 14, Synáček 14, Andres P. 11, Kulich 6, Piskač 4, Hrdlička 3, Andres D. 1, Vejražka 1, Sejpka.

 

Posted in Muži A, NOVINKY