17. 1. 2018

14.1.2018, 14. kolo 2 ligy mužů

BK Přelouč : BK NAPOS Vysoká nad Labem 66 : 87 (19:28, 34:45, 49:71)

Chuť, po hořké prohře v prodloužení, si spravili hráči Naposu v neděli na palubovce Přelouče. Od prvních minut nedali domácím šanci a úspěšní byli nejen střelecky, ale také na doskoku pod oběma koši. Hned 3 hráči si připsali ceněný double-double. Vojtěch Synáček, Martin Sejpka a Tomáš Kiršbaum, který o víkendu nastoupil po více než měsíční pauze zaviněné zraněním vazů kotníku. V utkání zaznamenal Napos Vysoká nad Labem 7 trojek a 52 !! doskoků.

Sestava a body: Vojtěch Synáček 22 (1x za 3b) + 10 doskoků = DD, Tomáš Kiršbaum 16 (2x za 3b) + 10 doskoků = DD, Martin Sejpka 13 (1x za 3b) + 10 doskoků = DD. Petr Dušek 11 bodů, Zdeněk Hanzlík 10 (2x za 3b), Tomáš Faltýnek 8, Roman vejražka 7 (1x za 3b).

Jakub Uhrecký, asistent trenéra: „Škoda utkání v Chrudimi. Dotahovali jsme celé utkání náskok soupeře a povedla se nám hlavně 3. čtvrtina, kterou jsme ovládli poměrem 19:31. V závěru základní hrací doby jsme měli i trochu štěstí, když jsme srovnali za poslední minutu pětibodové vedení domácích. Bohužel, v samotné koncovce se štěstí přiklonilo k domácím. Myslím, že diváci viděli velmi atraktivní utkání a pěkný basketbal. Nedělní utkání jsme měli od začátku pod kontrolou a dovedli jej po zásluze k vítěznému konci.

Za oba zápasy bych vyzdvihl výkon Martina Sejpky. Předvedl nejlepší výkony v sezóně, v sobotu byl ve střelbě téměř stoprocentní, v neděli si připsal double-double, což je z postu rozehrávače ne až tak častý jev. Ocenění ale samozřejmě zaslouží všichni hráči za bojovnost, zejména v sobotním utkání, které nevzdali ani v okamžiku, kdy jsme prohrávali o 15 bodů.“

Posted in Muži A, NOVINKY