17. 1. 2018

13.1.2018, 13. kolo 2. ligy mužů

Sokol BK Chrudim : BK NAPOS Vysoká nad Labem 97:94 pp  (26:17, 49:34, 68:65, 85:85)

Hned dvě třináctky se sešly v pokračování 2. ligy mužů a bohužel, na palubovce chrudimského sokola štěstí nepřinesly.  Chrudim vedla od začátku utkání. Po první čtvrtině o 9 bodů, v poločase dokonce o 15. Na konci 3. čtvrtiny ale již pouze o 3 body (68:65). Ještě minutu před koncem vedli domácí pětibodovým náskokem. Do hry nás dostala úspěšná trojka Zdeňka Hanzlíka a v samotném závěru prokázal své pevné nervy a letité zkušenosti Tomáš Kiršbaum, který proměnil dva trestné hody, vyrovnal na 85:85 a utkání šlo do prodloužení. Bohužel, ani 14 trojek nestačilo na vítězství.

Sestava a body: Zdeněk Hanzlík 25 (6x za 3b), Vojtěch Synáček 21 (3x za 3 body), Martin Sejpka 16 (4x za 3 body), Tomáš Kiršbaum 15, Petr Dušek 7 (1x za 3b), Tomáš Faltýnek a Alois Daněk po 4 bodech, Jan Hodač 2, Roman Vejražka 0.