20. 11. 2018

17.11.2017  2. liga muži – 8. kolo

BK Lions Jindřichův Hradec : BK NAPOS Vysoká nad Labem     80 : 70  (17:21, 51:42, 61:60)

Poměrně s obavami odjížděli naši muži k utkání do Jindřichova Hradce. Jeden z opěrných sloupů sestavy, Vojtěch Synáček, se nezúčastnil pátečního tréninku kvůli bolestem zad. Jeho start na jihu Čech byl velmi ohrožen. Vojta je ale známý bojovník, stejně jako celé družstvo BK Napos Vysoká nad Labem. Svá záda nejenom narovnal, ale v sobotním střetnutí se spolu s Tomášem Kiršbaumem stal i nejlepším střelcem Naposu. Oba zaznamenali po 18 bodech.

První čtvrtinu jsme ovládli poměrem 17:21, ve druhé už převzali iniciativu hráči domácích Lions. Poločasový stav ukazoval manko devíti bodů pro náš tým (51:42). S minusovým skórem jsme vstupovali i do závěrečné části, ovšem už pouze jednobodovým. Domácím naše zónová obrana příliš „nechutnala“, otočili jsme vývoj celého utkání a připsali si tak důležitou výhru na palubovce soupeře, který byl naším sousedem v tabulce skupiny „B“ na druhém místě.

Sestava a body BK Napos Vysoká nad Labem: Tomáš Kiršbaum 18 (2x za 3b), Vojtěch Synáček 18 (1x za 3b), Vojtěch Mráz 15 (1x za 3b), Pavel Harčár 10, Zdeněk Hanzlík 8 (2x za 3b), Tomáš Faltýnek, Roman Vejražka a Michal Krista po 3 bodech (Krista trojka), Martin Sejpka 2 body.

Posted in Muži A, NOVINKY