13. 6. 2019

Poslední tečku za soutěžním ročníkem 2018/2019 udělali naši mladí basketbalisté 9.června, kdy společně s rodiči a trenéry oslavili úspěšnou sezónu na venkovním hřišti za halou. A oslavovalo se opět sportem. Tentokrát jsme zapojili hlavně rodiče, kteří si mohli vyzkoušet dovednosti s míči i svoji obratnost. Samozřejmě nechyběla grilovaná kýta, limonáda i další pochoutky, pro rodiče a trenéry bylo připraveno dobře vychlazené pivo.

Všemu předcházelo hodnocení skončených soutěží trenéry jednotlivých družstev, kteří následně představili plány do nového ročníku 2019/2020. Všechny mládežnické kategorie začnou s tréninkem 19. srpna. Pro straší hráče začne basketbalový kemp, pro mladší odpolední tréninky. Poslední týden v srpnu si to vymění. Při tomto kempu využijeme celý sportovní areál, který nabízí špičkové možnosti přípravy.

Fanouškům děkujeme za přízeň a těšíme se na ně při dalších bojích pod bezednými koši.

Celková umístění dětí podle kategorií:

U11- 6. místo, Východočeský přebor

U12 – 3. místo, Východočeský přebor

U13 – 2. místo, Východočeský přebor

Dospělí:

Ženy –     8. místo (účast ve finálové osmičce 2. ligy)

Muži A – 2. místo ( 2.liga skupina B, 2. kolo play-off)

Muži B – 1. místo (okresní přebor HK)

Posted in NOVINKY, U11, U12, U13