15. 9. 2020

 

V neděli 13. září se v naší hale ve Vysoké nad Labem uskutečnil další ročník přípravného basketbalového turnaje MK-STAV CZ CUP, tentokrát pro mladé basketbalisty ve smíšené kategorii U11. Turnaje se zúčastnily 4 celky. Naše pozvání přijali mladí hráči a hráčky ADFORS BASKET Litomyšl, Královských sokolů Hradec Králové a BK Loko Trutnov. Čekaly nás pěkné zápasy se zajímavými soupeři.

Vysocká hala byla opět zaplněna rodiči, kteří podporovali své týmy i přesto, že museli mít vzhledem k aktuálním pandemické situaci roušky. Celkové prvenství si zaslouženě po suverénních výkonech odvezl tým ADFORS BASKET Litomyšl, druhé místo putuje ke Královským sokolům do Hradce Králové a třetí zůstává doma ve Vysoké nad Labem! V rozhodujícím utkání o 3. místo náš tým přehrál děvčata z Trutnova a vybojoval si tak krásný pohár za 3. místo. Nejlepší hráčem turnaje byl zvolen Dominik Hodek z vítězného litomyšlského týmu.

Důležitější než výsledky však byla možnost si opět zahrát basketbalový zápas, užít si hru, posbírat nové někdy i první zápasové zkušenosti. Třetí ročník MK-STAV CZ CUP se k radosti všech mohl uskutečnil a vydařil se, užili jsme si perfektní basketbalový den, proto se již nemůžeme dočkat začátku nové sezóny. Věříme, že se odehraje celá. Zůstaňte zdraví a hrajte basketbal:

 

Výsledky:

BK NAPOS – Královští sokoli HK 24:25
BK NAPOS – ADFORS BASKET Litomyšl 4:52
BK BK NAPOS – BK Loko Trutnov 51:8

 

Nejlepší hráč turnaje: Dominik Hodek – ADFORS BASKET Litomyšl

 

Konečné pořadí:

  1. ADFORS BASKET Litomyšl
  2. Královští sokoli Hradec Králové
  3. BK NAPOS Vysoká nad Labem
  4. BK Loko Trutnov

 

Posted in NOVINKY, U11