6. 4. 2017

1.4.2017

ALKON INTERIER – BK Vysoká „B“- 68:71  (21:21, 37:40, 44:59)

Sestava: Pražák 16, Pour 13, Effenberk 12, Plaček 10 , Zavřel 9,  Kolomý 5, Šafránek 4, Juhasz 2, Šír

V semifinále turnaje okresního přeboru vyřazovací části nás čekala stará známá ALKA. Opět se hrál fyzicky náročný zápas, ve kterém neměl dlouho nikdo navrch. Celý 1. poločas se oba celky střídaly ve vedení, nakonec jsme však byli my o 3 bodíky vepředu, což nám dodalo víru, že zápas ve druhé půli zlomíme ve svůj prospěch. Na začátku 3. čtvrtiny sice soupeř rychle snížil, ale pak přišla naše šňůra 12:0, která nás nastartovala k vítězství. Tuto část hry jsme jednoznačně ovládli. V polovině poslední čtvrtiny jsme dokonce vedli už o 17 bodů a zdálo se, že si dojdeme pro jednoznačné vítězství. V našem týmu však došlo k uspokojení, čehož soupeř dokonale využil a nakonec snížil na rozdíl pouhých 3 bodů! Na víc už mu naštěstí nezbyl čas, proto jsme se mohli radovat z postupu do finále!!!

Posted in Muži B, NOVINKY