16. 3. 2016

Poslední zápas základní části před play off. Jičín hrál o možnost posunout se na 4. místo, které by mu zajišťovalo přímou účast v play off a přijatelnějšího soupeře. My hráli stále o první příčku a pořadatelství turnaje Final Four ve Vysoké. Za Jičín po třech měsících nastoupil Petr Novák – jejich nejlepší střelec, kterého trápilo dlouhodobé zranění. My hráli třetí těžké utkání ve třech dnech. Utkání bylo opět velmi vyrovnané. Třicet vteřin před koncem jsme byli ve vedení o 6 bodů. Dvěmi rychlými trojkami smazali náš náskok a jelikož druhou dávali takřka se sirenou, oznamující konec utkání, nedali nám možnost reagovat. Utkání se prodlužovalo. Zmobilizovali jsme opravdu poslední zbytky sil a odehráli zodpovědně posledních 5 minut základní části a nedali jsme Jičínu šanci. Máme to doma!!! Radost byla obrovská…některé z nášich hráčů museli pomalu ze šatny vynést pro absolutní vyčerpání. Zvláštní poděkování patří „7 statečným“, kteří odehráli všechna tři těžká utkání ve třech dnech. A vůbec díky všem hráčům, kteří vybojovali 1.místo pro BK Vysokou!!!

Sestava a body: Ruprecht 21, Paulíček 15, Faltýnek 14, Holubec 11, Hodač 10, Dušek 5, Daněk 2, Kafka 1, Frátrik, Jiříček, Uhrecký.

Posted in Muži A, NOVINKY