2. 1. 2016

V pátek jsme na domácí palubovce přivítali soupeře, který stajně jako my dosud pouze jednou klopítnul v průběhu soutěže. Utkání tak bylo přímím soubojem o první místo v tabulce. Vysočáci celý první poločas měli více ze hry. Většinu času jsme kontrolovali míč a měli jsme i nadvládu pod košem. Mýto však mělo nevýdanou střelbu z velké vzádlenosti tedy za 3 body. Kdykoli to už vypadalo, že odpor soupeře zlomíme, zase trefili neuvěřitelně těžké střely a tak se šlo v poločase do šaten za stavu 44:45. V druhém dějství se obraz nikterak nezměnil. Stále jsme měli více ze hry a kontrolovali hru pod poši. Pouze soupeři dle předpokladu nevydržela střelba za 3 body z těžkých pozic a druhý poločas jsme tak získali 52:28 a vítezi bylo rozhodnuto.

Sestava a body: Faltýnek 25, Eskestrand 20, Ruprecht 16, Hodač 10, Paulíček 9, Růžička 9, Holubec 3, Dušek 2, Frátrik 2.

Posted in Muži A, NOVINKY