29. 11. 2016

27.11.2016 – 11. kolo 2. ligy mužů, skupina „B“

BK Vysoká nad Labem : BK Přelouč 62:79 (17:27, 30:42, 47:65)

Sestava a body: Robert Paulíček 11, Petr Ruprecht 10, Alois Daněk 9, Roman Vejražka 8, Vojtěch Synáček 7, Jan Hodač 6, Lukáš Vrťátko 5, Michal Krista 3 (trojka), Tomáš Faltýnek 2, Petr Dušek 1. Trojky 1:9, fauly 9: 20.

Jako přes „kopírák“ probíhalo i druhé víkendové utkání a černá sobota se tak rozšířila i na neděli. Ztráty míčů, velmi slabá obrana, o čemž svědčí i počet faulů domácího družstva (9 za celé utkání) a velmi špatná střelba. Vysoká zaznamenala jeden jediný úspěšný trojkový pokus proti 9 zásahům Přelouče.

Komentář trenéra: Stejný obraz jako v sobotním utkání. Několikrát se nám podařilo stáhnout náskok soupeře, v jednom okamžiku až na rozdíl 4 bodů. Zatímco my jsme se na každý koš neskutečně nadřeli, soupeř jednoduchou a efektivní hrou navyšoval náskok. Pokud se k tomu přidá velmi slabá obrana, bez nasazení, výsledkem může být jen gratulace přeloučským k vítězství.

Soutěž pokračuje dohrávkou 1. kola – 10. prosince přivítáme na palubovce haly ve Vysoké nad Labem poslední tým skupiny B, Lokomotivu Trutnov a hned následující den se odehraje 12. kolo se stejným soupeřem na jeho palubovce. V tabulce jsme klesli na 9. místo, ale věříme, že už v první polovině prosince naše postavení vylepšíme i díky Vaší podpoře.

Posted in Muži A, NOVINKY