7. 3. 2017

BK Vysoká „B“ – BK 92 53:54 (11:18, 25:36, 43:46)

28.2.2017

Sestava: Pour 13, Zavřel 13, Zoubková 11, Plaček 9, Šír 5, Šafránek 2, Severa, Juhasz, Hrdý, Král

Mladé pušky BK 92 na nás vlétly hned od začátku, proto jsme rychle prohrávali 3:12. Do konce první čtvrtiny jsme se trochu zvedli. I tak měl soupeř navrch, což se projevilo v jeho desetibodovém vedení po první půli. Po přestávce byl náš cíl jasný – zvrátit nepříznivé skóre na naši stranu. Málem se nám to povedlo už ve 3. čtvrtině, kdy jsme zlepšenou obranou stáhli manko na tři body. Zápas byl otevřený, proto jsme ho chtěli urvat pro sebe. Zhruba v polovině posledního dějství jsme se dvakrát ujali vedení, bohužel jsme pak neproměnili dvě šestky, čehož soupeř využil a vyhrál nejtěsnějším rozdílem. Škoda špatné první půle.