25. 10. 2015

Rychnov je neuvěřitelně nevypočitatelné mužstvo. Když se mu podaří sejít, má velmi kvalitní, zkušený a vysoký tým, který je schopen porazit takřka kohokoli. Měli jsme „štěstí“ – Rychnov se sešel právě v oné nejsilnější možné sestavě. My jsme oproti sobotnímu utkání v Náchodě byli oslabeni o Holubce a Paulíček s Frátrikem se potýkali se svalovými problémy. Soupeř se nás pokusil na úvod zaskočit obranou po celém hříšti s tlakem na hráče s míčem. Nám se podařilo tlak ustát a utkání mělo takřka v každé čtvrtině stejný průběh. Dokázali jsme kolektivní hrou rozebrat rychnovskou obranu a odskočit jim o vždy do půlky čtvrtiny cca o 10 bodů.. Pak jsme se nepochopitelně zatáhli, nedokázali využít euforie a nechali „dobývat“. V půlce čtvrté čtvtiny jsme vedli 68:55 a opět začalo rychnovské obléhání, které se nám podařilo ustát a odvážíme tak z Rychnova velmi cenou výhru s polovičním kádrem. Pánové děkuji!

Sestava a body: Eskestrand 20, Paulíček 15, Jiříček 10, Fink 10, Růžička 7, Hodač 6, Faltýnek 2, Frátrik 2.

Posted in Muži A, NOVINKY