29. 1. 2024

V závěrečném kole SOP U13 jsme přivítali na domácí palubovce favorizovaný tým BK Pardubice. Síly soupeře jsme se nezalekli a odehráli 3 velmi slušné poločasy. V poločase prvního zápasu jsme prohrávali 25:43, když v útoku jsme předváděli pěkný kombinační basket, kterému chybělo jen přesnější zakončování jasných pozic. Na druhou stranu v obraně se nám nedařilo bránit útoky soupeře, který těžil hlavně ze hry 1 na 1 a hojně využíval téměř dvou metrového Patrika Matějku. V druhé půlce prvního zápasu jsme obranu o něco zlepšili a nakonec v druhém poločase prohráli o přijatelných 12 bodů. Nejvíce jsme se potom se soupeřem drželi v prvním poločase druhého zápasu, který jsme prohráli 19:30. Pak už nám totálně odešly síly, čehož soupeř naplno využil a dosáhl jasného vítězství o 56 bodů. I přes krutou prohru v druhém zápase bylo na našem týmu vidět velké zlepšení v útočné fázi, což je povzbuzení do další práce!

Posted in Menu, Mládež, NOVINKY, U13