17. 10. 2022

BK NAPOS Vysoká n.L. : Sokol Hradec Králové „B“ – 68:62

Body a sestava: Sharplesová 12, Pešková 11 (1×3), Lindrová 11 (1×3), Prachařová 11 (2×3), Paterová 10 (2×3), Pleskotová 9 (1×3), Bezpalcová 4, Marečková a Sobotková 0

V sobotu nás čekalo derby s hradeckými lasičkami. Čekali jsme velice náročné utkání. Hradec dorazil na utkání se 7 hráčkami, ale na jejich straně se rozcvičovaly opory a hráčky se zkušenostmi z nejvyšší soutěže Míša Hartigová a Tereza Němcová. Do zápasu jsme chtěli dobře vstoupit. To se nám ne úplně podařilo a museli jsme po zbytek první čtvrtiny dotahovat. Náš výkon se postupně zlepšoval, ve druhé čtvrtině jsme výrazně zlepšili obranu a začalo nám i padat v útoku. Stejný průběh byl i do konce třetí čtvrtiny, kdy jsme vedli o 18 bodů. Pak nás postihl kolaps a vstup do čtvrté čtvrtiny byl hororový 0:16, takže zápas získal nový náboj. Naštěstí jsme domácí palubovku ubránili a vyhráli jsme o 6.

BK NAPOS Vysoká n.L : TJ Sokol Stěžery – 101:49

Body a sestava: Lindrová 28, Sharplesová 19 (1×3), Pleskotová 18 (1×3), Paterová 12, Pešková 8, Bezpalcová 8, Marečková 6, Sobotková 2

V neděli jsme chtěli zápas rozhodnout hned na začátku. To se podařilo a v poločase již byl rozdíl ve skóre 29 bodů. Holky i ve druhém poločase nepolevily a zápas si užily a nakonec se jim podařilo dát i magickou stovku.

Příští utkání odehrajeme opět na domácí palubovce a to 5.11. od 16:00 s Přeloučí. Doražte nás podpořit.

Zdeněk Hanzlík

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A