22. 3. 2022

BK Napos Vysoká nad Labem – TJ Jiskra Havlíčkův Brod              71:62 (21:12,33:32,56:45)

Pleskotová 21, Sharplesová 12 (1×3), Bořková 11 (1×3), Bezpalcová 9, Pešková 8 (1×3), Bubeníčková 5, Marečková 3 (1×3), Chlubnová 2, Sobotková 0

Sokol Hradec Králové „B“ – BK Napos Vysoká nad Labem            53:66 (18:17,27:38,41:51)

Bubeníčková 23 (1×3), Pešková 12 (3×3), Bezpalcová 9, Sharplesová 9, Pleskotová 7, Bořková 6, Chlubnová 0, Marečková 0, Sobotková 0

Tento víkend byl pro nás vrcholem sezóny. V sobotu nás čekalo semifinále proti Havlíčkovu Brodu. Vstup do zápasu a první čtvrtina byla parádní. Dokázali jsme si vytvořit polštář 10 bodů, o který jsme bohužel v průběhu druhé čtvrtiny přišli. V druhém poločase byl průběh dost podobný, kdy se zápas dostal do vyrovnané koncovky, kterou jsme odehráli velice dobře a zápas ovládli. To byl pro nás splněný sezónní cíl.

Nedělní finále bylo rozehráno ve velice pomalém tempu. Postupně jsme se dostali do hry a získali si dvouciferné vedení, které jsme si udrželi až do konce. Podali jsme perfektní výkon hlavně na obranné polovině, v útoku jsme hráli bez zábran. Tímto jsme se stali vítězi východočeské ligy žen.

Chtěl bych poděkovat hráčkám za perfektní víkend a také všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit.