15. 2. 2022

BK Přelouč – BK Napos Vysoká nad Labem          62:45 (13:14,28:30,42:39)

Pešková 14 (1×3), Chlubnová 11 (1×3), Pleskotová 7, Marečková 7 (1×3), Bořková 4, Bezpalcová 2, Sobotková 0, Křížková 0

BK Napos Vysoká nad Labem – TJ Jiskra Havlíčkův Brod              71:67 (24:20,41:38,54:54)

Bořková 17, Pleskotová 15 (1×3), Bubeníčková 12 (1×3), Bezpalcová 9, Marečková 9 (1×3), Pešková 6, Křížková 3, Sobotková 0

Tento víkend byl pro nás velice důležitý v boji o Final 4, do kterého bychom rádi šli z co možná nejlepšího místa za Hradcem „B“. Museli jsme se poprat s absencemi dvou hráček ze základní sestavy a to Sáry Sharplesové a Káti Hanzlíkové. Naštestí se nám do hry vrátila Štěpánka Bořková, která přijela ze studijního pobytu. V páteční dohrávce prvního kola východočeské ligy jsme hráli velice bojovně a nebojácně a tři čtvrtiny jsme hráli vyrovnanou partii. Bohužel do poslední čtvrtiny domácí vstoupili tvrdou hrou, která jim u rozhodčích procházela a my jsme se s tím bohužel nedokázali srovnat a v závěru nám došli síly na obrat.

V sobotním zápase byl průběh podobný a celý zápas se to tahalo. Naše hráčky velice dobře bojovaly o každý míč a byly cítit na každém centimetru palubovky. Druhý poločas jsme se museli navíc obejít bez Míši Bubeníčkove a myslím, že jsme si s tím poradili dobře. Nasazení, bojovnost a chuť vyhrát byla obrovská. Koncovka zápasu byla vyrovnaná se šťastným koncem pro náš tým.

Ještě jednou děkuji holkám za nasazení a bojovnost, kterou celý víkend předváděly. Sobotní vítězství nám pomohlo v boji o Final 4.

Další zápas nejspíš předehrajeme již v pátek 25.2.2022 v Jičíně a pak v sobotu 26.2.2022 zavítáme na palubovku Sokola Nová Paka.