20. 1. 2022

Kanonýři Josefov – BK Napos Vysoká nad Labem – 55:86 (4:21,21:37,39:67)

Pešková 20, Hanzlíková 18 (1×3), Bezpalcová 13 (1×3), Pleskotová 12, Sharplesová 12 (2×3), Sobotková 6, Marečková 5 (1×3)

BK Loko Trutnov „B“ – BK Napos Vysoká nad Labem – 58:83 (16:22,30:38,48:63)

Hanzlíková 22 (6×3), Pleskotová 15 (1×3), Bubeníčková 15, Pešková 11,  Bezpalcová 11, Sharplesová 6, Marečková 3 (1×3), Sobotková 0

K sobotnímu zápasu jsme zajížděli do sousední Jaroměře a pořádně jsme nevěděli, co nás čeká. Jeli jsme pouze v 7 hráčkách a tak jsem hráčky nabádal k důsledné obraně a snaze hrát co nejrychleji dopředu. Hned po úvodním rozskoku jsme sice obdrželi trojku, ale to byl náš snad jediný slabší moment v první čtvrtině, protože pak jsme již žádný koš ze hry nedostali a naopak jsme spoustu jednoduchých košů proměnili.  Podobný průběh jako v první čtvrtině mělo i zbytek utkání a tak jsme si z Jaroměře mohli přivést velice pohodové vítězství.

V neděli jsme zajížděli do Trutnova, kde nás oproti sobotě čekal úplně jiný soupeř, který do zápasu vstoupil s chutí a bojoval o každý balon. Naše hráčky jsem na to upozorňoval před zápasem a jsem velice rád, že do zápasu vstoupily velice koncentrovaně a přesně plnily pokyny, které jsem jim dal.  Ve druhé čtvrtině se nám podařilo odskočit na rozdíl cca 15 bodů, který se nám bohužel nepodařilo udržet do konce prvního poločasu. Naštěstí jsme do třetí čtvrtiny vstoupili opět dobře a poločasový náskok jsme ještě navýšili.

Příští utkání hrajeme na domácí palubovce 29.1. v 16:00 s týmem TJ Sokol Stěžery a 30.1. v 11:00 na palubovce Sokola Hradec Králové „B“.