9. 2. 2022

BK Napos Vysoká nad Labem – TJ Pardubičky   52:44 (12:6,23:16,36:29)

Pro nás tímto zápasem začala série tří velice důležitých zápasů, které rozhodnou o tom, jestli se dostaneme do závěrečného turnaje sezóny Final 4 pro první 4 týmy po základní části. Do zápasu jsme vstoupili s dobrým nasazením, výborně jsme bránili a z toho jsme následně přecházeli do rychlých protiútoků.  Výsledek po prvním poločase mohl být daleko lepší, kdybychom proměňovali vyložené šance z pod koše. Bohužel se nám v druhé čtvrtině zranila Káťa Hanzlíková, která nám následně v druhém poločase velice chyběla. Třetí čtvrtinu jsme ještě ustáli díky naší dobré obraně, ale ve čtvrté čtvrtině bohužel nastal chvilkový zvrat v zápase, kdy nás soupeřky dotáhly a dokonce šly do vedení. Naštěstí jsme zatnuli zuby a dokázali jsme koncovku dotáhnout do vítězného konce.

Další zápas hrajeme již v pátek 11.2.2022 v Přelouči a pak v sobotu 12.2.2022 přivítáme doma TJ Jiskru Havlíčkův Brod. Přijďte nás povzbudit a pomoct dotáhnout naše hráčky do Final 4.

Body a sestava: Sharplesová 16 (1×3) Pešková 16, Bezpalcová 6, Bubeníčková 4 (1×3), Hanzlíková 4, Chlubnová 4, Marečková 2, Křížková 0, Sobotková 0

Hanzlík Zdeněk

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A