21. 12. 2023

Pro tým U19 byly poslední zápasy v tomto roce opravdu náročné, ale přinesly vzrušující mix emocí. V sobotu jsme přivítali tým z Poděbrad, který se nám držel v tabulce před námi. Utkání začalo ve velkém stylu pro domácí, kteří si vedli skvěle v útoku. I když jsme ve druhé čtvrtině narazili na problémy s osobními chybami, nezastavilo to naši snahu. V druhé polovině jsme začali mít problémy v obraně, ale utkání zůstávalo vyrovnané. O vítězství se rozhodovalo až v posledních vteřinách, kdy jsme se dostali do vedení. Bohužel, soupeř v závěrečných momentech proměnil dvě  šestky a otočil výsledek ve svůj prospěch. Zápas jsme prohráli těsně 85:86.

V neděli jsme se postavili týmu z Brandýsu. První čtvrtina byla pro domácí neskutečná, kdy jsme proměnili prakticky všechny střely a dostali se do náskoku 22 bodů. I když jsme ve druhé polovině zápasu měli problémy udržet tempo, nakonec jsme si ho pohlídali a zápas dovedli k vítězství 72:62.

I přes náročný závěr roku jsme ukázali skvělý výkon proti silným soupeřům. Tým U19 nám předvedl bojovný duch a odhodlání i přes dramatickou ztrátu v sobotu. V neděli jsme se vzchopili a ukázali, že jsme schopni ovládnout zápasy.

Posted in Menu, NOVINKY, U19