27. 10. 2021

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Týniště n. Orlicí –  71:84 (16:22, 41:31, 57:58, 71:84)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Týniště n. Orlicí – 79:59 (15:13, 42:25, 55:47, 79:59)

V sobotu 23.10. jsme odehráli 2 utkání na palubovce v Týništi n. Orlicí. Do utkání jsme šli s jasným cílem: zvítězit v obou případech a dostat se na bilanci 3 vítězství a 3 prohry.

Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi špatně. Tradičně nám chyběla soustředěnost a odpovědnost. Nebyli jsme schopní se soustředit na základní věci jako osobní obrana nebo akce v útoku. I přes to, že jsme se v druhé čtvrtině dokázali otřepat a získat 10-ti bodové vedení, po poločase jsme opět ztratili. Soupeř hlavně díky dvěma vysokým pivotům byl schopen utkání otočit a utkání vyhrát. Oba trenéři se shodli na tom, že toto utkání bylo jedno z nejhorších v této sezóně.

Po prvním utkání bylo co napravovat. Kluci dostali jasné instrukce. Už zbývalo je jen splnit. Vstup do druhého zápasu byl opět vlažný. Navíc se nám zranil podkošový hráč Vilém Vrbica. Opět skvělá druhá čtvrtina nás dostala napřed o 17 bodů. Po pauze ale náš tým opět ztratil soustředění a dovolil soupeřovi přiblížit se. V poslední čtvrtině náš tým ale velmi bojoval a díky lepší kondičce se nám podařilo vyhrát o 20 bodů. Je velká škoda, že jsme prohráli první utkání, protože s takovýmto soupeřem je potřeba vyhrávat na plné čáře.

 

Posted in Menu, NOVINKY, U17