7. 2. 2022

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. SŠB Pardubice – 46:58 (12:13, 24:26, 31:41)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. SŠB Pardubice – 39:56 (13:12, 23:26, 25:46)

V pátek 4.2. naše U17 čekal v předehrávce 9. kola soupeř SŠB Pardubice. Kvůli týmové marodce nás do utkání nastoupilo pouze sedm. Soupeř z Pardubic měl k dispozici širokou rotaci a čekali jsme fyzicky náročné utkání. Oba první poločasy jsme zvládli na jedničku. V útoku jsme dokázali proměňovat volné střely a chvílema i kvalitně přihrávat. Obrana nebyla taky vůbec špatná. Bojovný výkon od našich rozehrávačů zatápěl pardubickým borcům. Pak ale přišla opět třetí čtvrtina a zkrat z naší strany. Částečně to způsobila i zónová obrana soupeře, do které jsme nebyli schopni dát koše z větší dálky. I přes to, že jsme obě utkání prohráli, chci poděkovat všem 7 borcům, kteří na utkání dorazili a nechali na hřišti všechno.

Vojtěch Mráz

Posted in Menu, NOVINKY, U17