7. 1. 2020

14.12.2019

  1. kolo a 12. kolo

BK Napos Vysoká nad Labem : TJ Tesla Pardubice “B”

 68 : 58 (15:16, 28:31, 56:46)

75 : 41 (14:14, 31:23, 57:29)

V nadregionální soutěži U17 náš tým hostil na palubovce soupeře z Pardubic. Vstup do zápasu se lépe povedl týmu Pardubic. Drželi jsme tempo se soupeřem, ale naší nedostatečnou důsledností jsme přicházeli o hratelné míče. V útoku jsme se potřebovali sejít v jednoduchých kombinacích. Individuální hrou, jsme se drželi na úrovni soupeře až do poločasu. Do 3 čtvrtiny vstoupil správně naladěný tým Naposu, který rychlostí a pár přihrávkami zvrátil dosavadní průběh zápasu. Z 3. čtvrtiny odcházel náš tým s náskokem 10b. V tomto nasazení tým vydržel až do konce utkání. Nejproduktivnější hráč zápasu byl podle mého názoru Patrik Piskač, který ukázal, že v rychlém protiútoku jsou nejjednodušší body.

Body: P. Piskač 31b, J. Šidlichovský 13b, M. Hrdlička 13b, L. Pokorný 7b, M. Beránek 2b.

V druhém zapase jsme nastoupili v tempu, při kterém s námi soupeř dokázal držet krok. V druhé čtvrtině se začala projevovat naše lepší fyzická připravenost. Po poločase se do střelecké pohody dostal Michal Hrdlička, kterému se pod košem skvěle dařilo.  Konec třetí čtvrtiny skončil rozdílem 28b pro domácí tým. V poslední čtvrtině už byla znát únava na většině hráčů. Neplatilo to však pro všechny Martin Beránek a Patrik Piskač ukázali, že dva zápasy pořád nejsou dost. V druhém zápase jsme poměrně jistým výkonem zvítězili 75:41.

Body: M. Hrdlička 26b, P. Piskač 16b, M. Beránek 12b, J. Šidlichovský 11b, T. Pokorný 5b, D. Bulák 3b, L. Pokorný 2b.

Josef Říha

Posted in Mládež, NOVINKY, U17