9. 10. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Bizoni Náchod – 50:76 (12:14, 30:34, 32:59)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Bizoni Náchod – 58:51 (17:6, 32:16, 45:33)

V neděli přivítal tým U15 na svém domácím hřišti Náchod, a utkání nabídlo divákům dva zcela odlišné zápasy.

V prvním zápase se náš tým postavil tváří v tvář vyrovnanému soupeři. První poločas byl poznamenán tvrdým soubojem, a i když Náchod vedl, bylo cítit, že náš tým má na to vyhrát. Bohužel, po poločase se soupeř zvýšil tempo a odskočil na velký rozdíl, který se našim hráčům a hráčkám nepodařilo dohnat. Utkání nakonec skončilo výhrou Náchoda 76:50. Přestože to byla prohra, trenéři byli hrdí na úsilí a nasazení svých svěřenců.

Druhý zápas byl zcela odlišným příběhem. Naši svěřenci vyšli na hřiště s odhodláním a energií. Od první minuty se ukázali být lepším týmem, proměňovali jednoduché koše a hráli agresivní obranu. I když se soupeř v konci utkání snažil stáhnout náskok, udželi jsme klid a dokázali si pohlídat vedení. Zápas skončil vítězstvím domácího týmu s výsledkem 58:51.

„Ukázali jsme, co jsme schopni, a v druhém zápase jsme to dokázali proměnit v úspěch,“ řekl trenér Tomáš Mráz

Posted in Menu, NOVINKY