15. 11. 2021

BK NAPOS Vysoká nad Labem : Draci Vysoké Mýto – 84:24

BK NAPOS Vysoká nad Labem : Draci Vysoké Mýto – 82:20

V sobotu nás čekali zápasy proti Vysokému Mýtu. Naším hlavním cílem bylo si dojít pro první dvě vítězství.

Konečně jsme se sešli v plném počtu a já měla k dispozici na střídání 12 hráčů. Zápas probíhal v rychlém tempu, kdy jsem měla požadavky bránit po celém hřišti celé 2 zápasy a chodit do rychlých protiútoků. Vyzkoušeli jsme si i přechod do útoku přihrávkami, probíháním a opravdu jsem ze zápasů měla radost. K vidění byl moc pěkný basketbal.

Hráči plnili moje požadavky a tak jsme oba dva zápasy vyhráli vysokým rozdílem.

Celý tým chci pochválit a kéž by nám vyšlo se takto scházet v plným počtu na co nejvíce zápasů.

Kateřina Hanzlíková

Posted in Menu, NOVINKY, U14