16. 2. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. SŠB Pardubice – 46:29 (16:9, 31:16, 45:24)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. SŠB Pardubice – 40:44 (9:10, 19:20, 29:38)

V sobotu jsme odehráli dva zápasy proti týmu Pardubic. První zasloužené vítězství, druhý trpká prohra. V obou zápasech jsme ukázali týmový a bojovný výkon.

V prvním zápase se nám dařilo hrát týmově, v obraně jsme nedostávali zbytečné koše. Soupeře jsme poráželi i 1v1. Vyhráli jsme. V druhém zápase se projevila únava, dělali jsme hodně chyb, většina z nich pramenila z velké snahy rozhodnout zápas individulním výkonem. Celý zápas jsme soupeři šlapali na paty. Kritická pro nás byla 3. čtvrtina, kde jsme uplně ztratili basketbalovou niť. Dělali jsme zbytečné ztráty při vyhazování, zakončovali zběsilými nájezdy. Poslední čtvrtinu jsme dotáhli na rozdíl 4 bodů, ale kvůli naší nezkušenosti, jsme nedokázali udělat faul během poslední minuty a tím ztráceli cenný čas. Nakonec jsme se soupeřem prohráli. Oba zápasy splnili moje očekávání v prvním zápase se nám dařilo hrát trénovanou akci, což mi dělalo radost.

Druhý zápas jsme si prohráli zkratem v 3. čtvrtině. Trochu mě to zklamalo, ale jedeme dál a i tohle ke sportu patří. Díky všem zúčastněným.

Posted in Menu, NOVINKY, U14