3. 12. 2019

27.11.2019

BK NAPOS Vysoká n.L. : USK Praha     36:66 (11:16, 21:28, 28:44)

Ve středu k nám do Vysoké zavítalo družstvo  USK Praha. Naši hráči měli výborný vstup do zápasu dokázali jsme soupeře udržet na doskoku i přes jejich výškovou převahu a v útoku jsme se prosazovali kolektivní hrou. V podobném bojovném duchu jsme pokračovali i v druhé čtvrtině. Jednou z hlavních věcí byla kvalitní obrana, která zaskočila i tým USK. Rozhodující chvilka byla na začátku třetí čtvrtiny, kdy jsme svojí zbrklostí a nerozvážností udělali spoustu ztrát a dostali několik rychlých košů. Ztráty pramenily z chyb při vyhazování a přechodu na útočnou polovinu hřiště. Do čtvrté čtvrtiny se už vstupovala za téměř rozhodnutého výsledku ve prospěch USK Praha.

Body: V. Synáček 8b, J. Říha 8b, R. Jancur 7b, J. Knejp 6b, T. Král 3b, B. X. Pleskot 2b, J. Novotný 2b.

Do dalších zápasů bych chtěl, aby víceméně vše probíhalo v tomto duchu, jako tento zápas.

Děkuji rodičům a fanouškům

Josef Říha

Posted in Mládež, NOVINKY, U14