16. 12. 2022

BK NAPOS Vysoká nad Labem – TJ Jiskra Havlíčkův Brod –  31:35

BK NAPOS Vysoká nad Labem – TJ Jiskra Havlíčkův Brod – 34:35

V sobotu 10.12. jsme odehráli dvě utkání proti družstvu TJ Jiskra Havlíčkův Brod. V prvním zápase nám utekl úvod. Se soupeřem jsme drželi vyrovnanou hru, jen jsme nedávali “šoupáky”. Bohužel totální fiasko nastalo ze začátku 3. čtvrtiny, kdy jsme inkasovali několik košů z protiútoku, které nám podlomily nohy. V poslední čtvrtině jsme zápas stáhli na pouhé 4 body, avšak na výhru to nestačilo. Druhý zápas se nesl v obdobném duchu, vzhledem k slabé docházce jsme ztráceli síly a spoustu košů neproměnili. Zápas nakonec skončil o pouhý jeden bod. Z obou proher jsem byl rozhořčený, hráči tam nechali srdíčko. Na druhou stranu vysoká absence na trénincích také udělá svoje. Všem zúčastněným moc děkuji, vážím si rodičů, kteří přišli podpořit. Příště to snad budou dvě výhry!

Posted in Menu, NOVINKY, U14