23. 2. 2022

BK Napos Vysoká n. Labem : Bizoni Náchod 44 : 67

V neděli jsme již po odehrání základní části začali ve formě turnajů nadstavbu o 3-5 místo v tabulce.

První zápas jsme začali proti těžšímu Náchodu, náš výkon musím pochválit, nastoupili jsme do zápasu tak, že budeme bojovat o každý balon. Škoda našich některých ztrát, které přišli a zahozených balonu z pod koše. Bohužel u Náchodu nastoupili i hráči kategorie U15 (jelikož jejich kategorii u nich nemají, tudíž mohou nastoupit za mladší), který byli o 2 hlavy větší než náš celý tým a tam to v některých situací bohužel rozhodlo. Celý tým ale odvedl bojovnost jak na útočný tak obranný polovině.

Sokol Vysoké Mýto : BK Napos Vysoká n. Labem  34 :67

Druhý zápas jsme věděli, že se bude jednat o lehčího soupeře Vysoké Mýto. Bohužel náš výkon byl úplný opak prvního zápasu. Přizpůsobili jsme se jejich pomalé, chodící hře bez boje. Naštěstí jsme se na konci zápasu mohli radovat z výhry.

Jsem ráda, že si mohl zahrát i náš benjamínek v týmu Tomáš Dalecký (kategorie U12), který předvedl skvělý výkon a určitě do naší kategorie herně zapadl.

Dohrávka:

Ústí n. Orlicí : BK Napos Vysoká n. Labem 75 : 25

Ústí n. Orlicí : BK Napos Vysoká n. Labem 77 : 24

V úterý nás čekala předposlední dohrávka základní části s Ústním n. Orlicí. Pozitivum bylo, že Ústí nám vyšlo vstříc, že jsme místo venkovního zápasu, dohráli zápasy u nás ve Vysoké.

První poločas prvního zápasu jsme se snažili, bojovali, ale bohužel jsem z týmu cítila respekt k soupeři a to se neslo oba dva zápasy. Po poločase nasazení, bojovnost už nebyla žádná. Soupeř nás bránil po celém hřišti, nám bohužel docházela síla a nedokázali jsme přejít hřiště 1 na 1, dokonce někdy ani rozehrát z autu. Jedná se o soupeře, který se rovná Holicím, tudíž pro nás velmi těžký soupeř, ale i přesto jsem ráda, že si zkusíme proti takovému soupeři hrát a zjistit, kde máme ty hlavní nedostatky. I přesto, že teď kvůli dohrávkám budeme mít méně tréninků, se budeme zaměřovat na přihrávky a hru 1 na 1.

Kateřina Hanzlíková

Posted in Menu, NOVINKY, U14