27. 9. 2023

Hradecké lvice – BK NAPOS Vysoká nad Labem – 94:28 (26:8, 52:10, 76:14)

Hradecké lvice – BK NAPOS Vysoká nad Labem – 78:32 (15:10, 42:15, 59:27)

V prvním kole SOP starších mini nás čekal super těžký soupeř v podobě hradeckých lvic. Fyzická vyspělost a herní vyzrálost (půlku našeho týmu tvořili hráči a hráčky kategorie U12) byla zcela jasně na straně soupeře a ač bylo skóre obou zápasů jednoznačné, náš tým se protivníka nezalekl a na hřišti makal po oba zápasy. Druhý zápas byl opticky i podle skóre trochu vyrovnanější, když jsme si už vyzkoušeli vysoké tempo hry. Tým U13 si musí zvyknout na lepší skupinu OP I., když v loňské sezóně startoval ve výkonnostně slabší OP II., nicméně zápasy s těžkými soupeři by měly družstvo herně posunout dál. Chuť do hry a zapálení pro basketbal byly na týmu jasně vidět, takže teď musíme zamakat na trénincích a zlepšovat se.

Posted in Nezařazeno