11. 11. 2022

BK Studánka Pardubice vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 37:67 (15:18, 31:33, 35:48)

BK Studánka Pardubice vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 37:45 (8:14, 20:26, 24:41)

V sobotu 5.11. jsme sehráli další zápasy na palubovce našich soupeřů, tentokrát v Pardubicích s týmem Studánky. Tento tým je složen jen z děvčat, která jsou na tom dobře technicky a na své obranné polovině hrají nekompromisní a tvrdou obranu. To nám dělalo problémy v prvním poločase našeho prvního zápasu, který jsme vyhráli o 5 bodů. V druhém poločase to byl z naší strany velmi dobrý výkon. Zlepšili jsme obranu, soupeři jsme povolili pouhých 6 bodů a to rozhodlo o jednoznačném vítězsví 67:37. Ve druhém zápase jsme si udržovali vedení po celý zápas a nebýt hloupých chyb na konci zápasu, kdy jsme několikrát ztratili míč po vyhazování z autu, mohl být bodový rozdíl daleko větší, ale i tak si vezeme cenné vítězství 45:37 .Všichni hráči i hráčky bojovali a za to si zaslouží pochvalu. Díky rodičům za fandění a panu Ornstovi za fotodokumentaci.